לקבל את המיטב בסטודיו לריקוד

לקבל את המיטב בסטודיו לריקוד

תחום הריקוד הוא עולם שלם ומלא קסם. ישנו מגוון רחב של ריקודים השונים זה מזה במוזיקה אליה הם מתחברים, למקום בעולם ממנו הם מגיעים, בקצב, בתנועות ועוד. פעמים רבות ילדה (או ילד) הנרשמים לחוג ריקוד מסוג מסוים מוצאים שהם אמנם אוהבים תנועה וריקוד אך לא מתחברים לאותו סוג ריקוד ספציפי.

סטודיו לריקוד הוא בעל יתרון רב במצבים אלה ויוכל מיידית לספק להם תחליף בחוג ריקוד אחר שמתאים יותר לרצון האישי שלהם. סטודיו R הוא סטודיו ותיק בעל מספר שלוחות בחיפה המציע סוגים שונים של חוגי ריקוד ברמה הגבוהה ביותר.

היום יותר ויותר צעירים נמשכים לעולם הריקוד. הם רואים בטלוויזיה זמרים מפורסמים שגם רוקדים ורוצים להיות כמוהם, והם מוכנים להשקיע לא מעט בשביל זה. דווקא בריקוד כדאי להשקיע. זה יעשה אותם בריאים יותר וערניים יותר, חיוניים יותר ואנרגטיים יותר. אבל איזה סטודיו לריקוד כדאי לבחור? מהם סוגי הריקוד שאפשר ללמוד? 


סטודיו לריקוד המציע מגוון ואיכות


ישנם מקומות בהם מגוון בא על חשבון איכות. כשמדובר על סטודיו לריקוד ותיק ומקצועי, המגוון לא בא על חשבון האיכות- להיפך. המדריכים והמורים המועסקים במקום הם מומחים כל אחד בתחומו כך שאין  פשרות: מורה להיפ הופ מגיע מן התחום ו"שוחה" בו ממש כפי שמורה לבלט היא רקדנית שרקדה שנים וכעת מעבירה הלאה את קסמו של הריקוד הקלאסי שתמיד יהיה מבוקש ורלוונטי. האיכות מתחילה מכך שמנהלת סטודיו לריקוד מגיעה בעצמה מן התחום וחיה ריקוד בכל נשמתה. לכן, סטודיו שמאפשר להתנסות במגוון סוגי ריקוד נותן ערך מוסף משמעותי.
 

סטודיו לריקוד בסגנונות שונים
 

למי שמחפש סטודיו לריקוד, הנה כמה סגנונות ריקוד שונים שצריך להכיר. יש את הבלט שהוא סגנון מחול שהתפתח ברוסיה ובצרפת אבל התחיל כבר במאה ה-15 בתקופת הרנסנס האיטלקי. זהו סגנון ריקוד מדויק מאוד ואסתטי מאוד, שמצריך לא מעט עבודת יציבה וכוח. יש את הריקוד המודרני שהוא שפה תנועתית חדשה שרבים נמשכים אליה. יש את ההיפ הופ שזהו סגנון ריקוד שהתפתח בשנות ה-70 בניו יורק, ויש את הג'אז שקיים כבר מהמאה ה-18 והגיע אלינו על ידי הילידים האפריקאיים.

יש עוד סגנונות ריקוד ולכל אחד ואחת יש את מה שמתאים להם. לא משנה במה תבחרו, אם תבחרו בריקוד כבר בחרתם נכון, בחרתם בתנועה, בחופש וביצירה.
 

מופע סיום מרהיב- להתגאות בהשקעה


אחד היתרונות הנוספים של סטודיו לריקוד מקצועי ורציני הוא מופע סיום מרהיב, מופע סיום שהפקתו בהחלט מגיעה ברמתה להפקת מופע של להקת ריקוד מקצועית. מופע הסיום לא רק נועד להראות לצופים עד כמה אותו סטודיו הוא מקצועי. הוא נועד קודם כל להראות לילדים הלומדים בו עד כמה השקעה היא משתלמת, שיוכלו להסתכל בגאווה על ההתקדמות שהתקדמו. סטודיו מקצועי משקיע בתפאורה מקסימה, תלבושות, תאורה ועוד. כך הישגי הילדים והעבודה, הלימוד וההתקדמות מועצמים עוד יותר.


חוג ריקוד- אף פעם לא מאוחר


כשחושבים על חוג ריקוד עולה תמונה של ילדות עם חצאיות טוטו ושיער אסוף בקפידה (במיוחד בחוג בלט), אך חוג ריקוד לא מיועד רק לילדות. סטודיו לריקוד מציע לא רק מגוון של סוגי ריקוד מעבר לבלט אלא חוגים המתאימים לגילאים שונים. בסטודיו לריקוד גם נשים בוגרות בטווח רחב של גילאים מגלות מחדש את עולם הריקוד ורואות כי השמים הם הגבול.

 

איפה כדאי ללמוד?


אם אתם מחפשים סטודיו לריקוד כדי להתמקצע בסגנון מסוים, סטודיו R הוא הסטודיו אותו אתם מחפשים. הוא הוקם לפני כ-20 שנה על ידי רינה וולך והוא נועד לילדים ולבוגרים שרואים את המחול והריקוד כחלק בלתי נפרד מחייהם. זהו סטודיו מקצועי מאוד שכדאי לכם לבחון.


בבואכם לבחור את הסטודיו בשבילכם אתם צריכים לבחון מי הם המורים שבו ומהו הניסיון שלהם, כמה תלמידים עברו בסטודיו ולאן הם המשיכו והתפתחו בעולם הריקוד. חשוב שהיחס יהיה חם ונעים וחשוב שהוא יהיה אישי, וכדאי גם שהסטודיו יוציא לתחרויות ריקוד שונות על מנת להגביר את המוטיבציה של המתאמנים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.רוצה לרדת במשקל בקלות?

אחד הפקטורים בירידה במשקל הוא כמובן פעילות גופנית. אנחנו רוצים להציע לך את הפעילות הכי כיפית שיש! לא חשוב באיזה גיל וכמה זמן לא רקדת או אולי לא רקדת אף פעם, אצלנו בסטודיו תוכלי להתחיל ולהשתלב בקלות או להמשיך וללמוד עוד ולהתמקצע. 
סטודיו - R ריקוד לגוף ולנשמה. כל סוגי המחול בכל סגנון ורמה. שיעורים משולבים וייחודיים - בלט, מחול מודרני, עכשווי, אימפרוביזציה, ג’אז,  לירי, אפריקאי, קאריבי, היפהופ, סטריט דאנס,  פיוז’ן - מה עושה לך את זה? לפי איזה קצב בא לך לזוז?
סטודיו לריקוד שהוא כולו הנאה. שיעורים באווירה נינוחה, נעימה. לעיתים כשמתחילים או חוזרים לרקוד בגיל יותר מבוגר, שיעור הראשון עלול להיות לפעמים קצת קשה או מלחיץ. גם לילדים השיעור הראשון לעיתים הוא לא פשוט. אבל אצלנו באווירה חמה כמו משפחה, הכל מסתדר! בואו אלינו, סטודיו לריקוד שיגרום לכם לעוף, לחייך לעולם ולפתוח את הלב.  שיעורי המחול שלנו מתאימים לצעירים ולמבוגרים, עם מגוון שיעורי מחול, למתחילים ומתקדמי - בואו למצוא את הקצב שלכם!

מחפשת סטודיו לריקוד?

בואי אלינו לשיעורי מחול מגוונים, ותמצאי את האני האמיתי שלך. נעבוד על קואורדינציה וקצב, נלמד קומבינציות ונשלב בה ןאת הסגנון האישי של כל אחד ואחת. השיעורים שלנו מתאימים גם לרקדנים שרוצים לחזק את הבסיס וגם למי שלא רקד מעולם ורוצה להשתחרר, לעשות פעילות גופנית, לחטב, לעצב, ליהנות ולאתגר את הגוף!
סטודיו לריקוד הוא גם בית ומקום בטוח. מקום המייצר הזדמנות נדירה ללמוד ולחוות. בואו לחוות איתנו תנועה, מוזיקה, מודעות לחלל, דגש על הקשבה לגוף, הסרת המחסומים והתמסרות לחוויה ולקצב הפנימי שלנו. סטודיו לריקוד נותן לך את אקסטרה חיים בתוך עבודה, לימודים, חברים, משפחה, לחצים – חיזוק וגמישות לגוף ושחרור גדול לנשמה. השיעורים מתאימים לכולם ולא דורשים ניסיון קודם. בואו לחוות תנועה אורגנית, טבעית בגישה בריאה ונכונה עם יחס אישי וחם. בואי להתרגש מחדש ולהרגיש איך את מתמלאת עוצמה ואנרגיה - להרגיש גם ייחודית וגם חלק מקבוצה שלמה ומעצימה. 
 

 

סטודיו לריקוד | סטודיו R

 
x