לא לוותר על התנועה עם חוג בלט לילדות

לא לוותר על התנועה עם חוג בלט לילדות

אין ספק שהיום המסכים למיניהם מהווים פיתוי משמעותי לילדים (ובואו נודה, לא רק עבורם...), ולכן חשוב למצוא תחליפים שיעניינו, ירתקו ואף יהוו אתגר ויספקו הנאה, כל ילד בתחומו. חוג בלט לילדות הוא דרך נפלאה לנתק אותן מהמסך, זאת לצד מעלות נהדרות מעבר לכך: פיתוח הגוף והתנועה, התמודדות עם אתגר, משמעת, פיתוח יכולת ההתמדה וההתקדמות. סטודיו R , סטודיו למחול ובלט בחיפה, מספק לילדות אתגרים לצד הדרכה מקצועית ורצינית וגם מוכיח לילדות לאורך כל הדרך שההשקעה משתלמת.

בכל שנה מגיע הרגע בו צריך לבחור חוגים לילדים. אין ספור פרוספקטים מחולקים להם בבית הספר, אין סוף אס.אמ.אסים נשלחים אליכם ההורים, הלחץ מסביב רק הולך וגובר כשהחברים שלהם מתחילים להירשם ואתם מה לעשות, צריכים לבחור כבר והתקציב בדרך כלל לא מאפשר בחירה מרובה. בכל מה שנוגע לילדות, יש חוגי אומנות שונים שאתם יכולים לבחור מהם. אבל אם אתם כבר מחפשים חוג ובגיל קטן יחסית, כדי שתלכו על משהו שיהיה איתן שנים ארוכות. חוג בלט לילדות יכול להיות אופציה מצוינת בעיקר למי שאוהבת את עולם הריקוד

 

חוג בלט לילדות כטעימה מעולם הריקוד

נכון, כשמחפשים בגוגל חוג בלט לילדות, גם אם מתמקדים באזור מסוים, מקבלים לא מעט תוצאות. כמעט בכל מתנ"ס ישנו חוג כזה. כאן בדיוק ההבדל בין חוגים בבתי ספר בו מתקיים חוג בלט לילדות לבין סטודיו למחול המוקדש כולו לריקוד. הילדות הבאות לחוג בלט בסטודיו רואות את הבוגרות יותר מתאמנות ואת ההישגים והרמה אליה הצליחו להגיע. הן גם רואות בנות בתחומים אחרים של הריקוד כמו מחול מודרני או ג'אז כך שהן מקבלות ערך מוסף שהוא טעימה מן העולם העצום והמופלא שנקרא ריקוד. 

 

יתרונות חוג בלט לילדות

הנה כמה יתרונות של חוג בלט לילדות שיגרמו לכם לשקול אותו. קודם כל, בלט נחשב לתרבות גבוהה ואם אתם רוצים לחשוף את הילדה שלכם לתרבות כזו, זו דרך מצוינת לעשות את זה. היא מהנה ומפרה והם ילמדו קצת יותר על העולם הזה. בנוסף, חוג כזה יפתח אצלן את היכולות המוטוריות בשל הקשר הייחודי בין האוזן לבין הגוף בסוג כזה של פעילות. השילוב בין מוזיקה ותנועה יכול לעשות פלאים בעיקר למי שסובלת מהפרעות קשב, בעיות חברתיות ויצירת קשר עם אנשים אחרים. אבל מעל לכל, חוג בלט ייתן את המענה לפעילות ספורטיבית שכל כך חשובה. במקום שהילדה תשב מול המחשב היא תזוז, תרקוד וגם תיהנה מזה. היא תוציא אנרגיה בדרך נפלאה.
 

 

לרקוד עם הדרכה מקצועית של הטובות ביותר

הבדל נוסף בין חוג המתקיים במתנ"ס לבין סטודיו למחול הוא נקודת המבט. אם בחוג בלט לילדות המתקיים במתנ"ס תמיד מדובר על אותה מדריכה שזהו החוג שלה, סטודיו למחול מתקיים כמו בית ספר והראיה היא מערכתית. את הבנות אמנם מלמדת בד"כ אותה מדריכה על מנת ליצור תחושת נוחות וביטחון, אך אם יש צורך בהשלמה של נושא מסוים שאחת המדריכות האחרות מתמצאת בו יותר, היא תעביר את אותו שיעור ספציפי. תמיד ניתן גם להחליף את המדריכה החסרה בשעת הצורך. סטודיו מקצועי למחול ברמה הטובה ביותר בוחר צוות מדריכים מקצועי והעבודה היא עבודת צוות.

 

לסיים במופע מרהיב

הדובדבן שבקצפת המסמל את העבודה הקשה ושלא מדובר סתם על עוד חוג בלט לילדות הוא מופע סוף השנה. מופע סוף השנה בחוגים נחשבים, במיוחד בסטודיו למחול, הוא מופע מרהיב ומושקע, עם שפע של תלבושות, תאורה וסאונד. זה הזמן בו יכולים ההורים להתרווח מנחת ולראות עד כמה היה משתלם להשקיע ולשלוח את הילדה לחוג במקום ותיק ומקצועי אשר ריקוד הוא כמו אוויר לנשימה עבור כל הצוות שבו

 

לבחור את המקום הנכון ללמוד בו

אם אתם חושבים על חוג בלט לילדות, חשוב מאוד שתעשו את הבחירה הנכונה בכל מה שנוגע למקום הלימוד. אתם רוצים שתהיה לה מוטיבציה ושהיא תירצה להישאר, ובשביל שזה יקרה אתם צריכים למצוא מקום שייתן מענה לצרכים שלה, שיש בו מדריכות קשובות ושההנאה בו תהיה גדולה. סטודיו R הוא דוגמא טובה לכך, סטודיו לריקוד בחיפה בו ישנם חוגים שונים. אם הילדה תיהנה והיא תוציא אנרגיה, היא תירצה להגיע לחוג שוב ושוב ובסטודיו R זה יקרה בטוח. לא סתם בכל שנה מצטרפות עוד ועוד ילדות ונהנות מכל רגע.
 

חוג בלט לילדות | סטודיו R

x