למה חוג ריקוד לנשים הוא מה שאת צריכה?

למה חוג ריקוד לנשים הוא מה שאת צריכה?

יכול להיות שאת אמא צעירה ומחפשת איך לשבור קצת את השגרה כמה פעמים בשבוע בשביל הנפש שלך ויכול להיות שאת מבוגרת יותר ורוצה להשתלב באיזו שהיא פעילות שגם תהיה מהנה וגם תתרום לך לכושר הגופני. יכול להיות שאת אוהבת לרקוד ויכול להיות שתמיד חלמת לנסות ריקוד אבל אף פעם לא עשית את זה. לא משנה אם את כזו או כזו, חוג ריקוד לנשים הוא בשבילך, הוא יאפשר לך לעשות משהו מדהים לעצמך, יסייע לך לרכוש מיומנות נוספת בתחום כייפי במיוחד, וימצא לך תעסוקה בהתאם לימים ולשעות שהחוג מתקיים בו. 


הצטרפי לחוג ריקוד לנשים ותגלי עולם חדש של אפשרויות

בואי לשעה של תנועה בכיף לצלילי מוזיקה שסוחפת את הגוף והנשמה, לגלות את החיוניות שבתנועה ואת המופלא שבעולם המוסיקה. חוג ריקוד לנשים מתאים לכל אחת, לכל הרמות, למתחילות ומתקדמות. זהו חוג מלא חיים ושמחה. שעה של התנתקות מלחצי היומיום, מהשגרה המתישה, העבודה, הילדים, הבית, פשוט פסק זמן מהכל. זוהי שעה של חוג ריקוד לנשים שהוא ההשקעה שלך בעצמך – את חייבת את זה לגוף ולנפש!

סטודיו R הוא הסטודיו היחיד באזור הצפון המפעיל מערכת קבועה של חוגי ריקוד לנשים בסגנונות ג'אז, מודרני, היפ הופ ובלט – בואי אלינו לגלות את הקסם שבמחול.


אין צורך בניסיון קודם ומתאים לכל רמות הכושר והיכולת

אצלנו  תמצאי חוג ריקוד לנשים בקבוצות קטנות, עם יחס אישי לכל אחת ומורות כריזמטיות ומקצועיות המובילות ריקוד כדרך חיים להתמכרות נעימה לגוף ולנשמה. סטודיו לריקוד מקסים עם מראות, פרקט, מזגנים, תאורה כיפית ומוסיקה סוחפת.
חוג ריקוד לנשים בקבוצה קטנה ונעימה, בליווי מדריכה כריזמטית ומקצועית. בואי אלינו ללמוד לנוע לצלילי מקצבים השונים. פעילות גופנית מהנה, סוחפת וכיפית, הוצאת אנרגיה לצלילי מוסיקה נפלאה תוך שמירה על יציבה נכונה, עבודה נכונה עם הגוף ושיפור הביטחון העצמי. שיעורים מלאים בכיף, חיוך ענק, ואנרגיות נפלאות והכי חשוב - אין צורך בניסיון קודם בריקוד! 


מודעות הזזת הגוף

כולנו מודעים לחשיבות של הזזת הגוף ותנועתיות התורמות לבריאות ומסייעות לשמור על תפקוד תקין ומיטבי של מערכות רבות בגוף וזאת לצד התרומה לנפש, לחופש, ליצירתיות ולביטוי העצמי שלנו. הבחירה והאהבה לריקוד משותפת לנשים, נערות וילדות רבות והיא מהווה עבורן תחביב לשעות הפנאי וכן פעילות מעצימה של הגשמה עצמית. הריקוד משתלב בחיי היומיום ומספק יתרונות רבים בדרכן של נשים להגשים את חלומן.
חוג ריקוד לנשים שמתנהל בקבוצות קטנות, תוך שימת לב לחלל שסביבנו ותוך הקשבה לגוף שלנו. ריקוד מסיר מחסומים של גוף ונפש ועוזר לנו להתמסר לחוויה ולמקצב. בואי אלינו לגלות עולם דרך גוף ותנועה.
חוג ריקוד לנשים הוא חוויה תנועתית המשלבת טכניקת ריקוד מובנית עם תנועה והבעה וביטוי אישי. סטודיו R מזמינים אותך לרקוד וליהנות מכל רגע, ריקוד ותנועה חופשית עם הנחיה מרגיעה ומהנה.


חוג ריקוד לנשים – שילוב של בריאות והנאה

כמה פעמים החלטת שאת מתחילה ללכת כל יום בשביל הבריאות? כמה פעמים בחייך נרשמת לחדר כושר עם ההחלטה ש"זהו, מעכשיו את מתאמנת באופן קבוע" מה שלא באמת קרה.... כמה פעמים החלטת לקחת את עצמך בידיים אבל מהר מאוד השתעממת וחזרת לרבוץ על הספה ולנשנש? זה לא יקרה עם חוג ריקוד לנשים מהסיבה הפשוטה. כי ריקוד הוא פעילות מהנה מאוד, פעילות קצבית ואנרגטית שתגרום לך לחייך.
ריקוד הוא שילוב של הנאה יחד עם פעילות ספורטיבית כך שבמהלכה לא מרגישים ממש את המאמץ והפעילות אבל התועלת גדולה. אין ספק שחוג ריקוד הוא מה שאת צריכה בשביל שתהיה לך מוטיבציה להתאמן, מוטיבציה לשמור על הבריאות שלך ולהיכנס לכושר.
 

חוג ריקוד לנשים – הדרך הטובה ביותר לשפר את הכושר, הגמישות והביטחון העצמי!

חוג ריקוד לנשים יכניס לחייך שמחה, והתרגשות, הוצאת אנרגייה חיובית שתטעין אותך בהרבה שמחת חיים. בואי אלינו להשתחרר, ליהנות ולשכוח קצת מכל הצרות. ריקוד מביא חיבור לשמחה ולנשיות שלך.
מחול הוא שפה מופלאה וצבעונית של הגוף המאפשרת לכל אחת לחבר מחדש גוף, לב ונפש. תנועה ומוסיקה מתחברים להעצמה אישית ומהווים ביטוי פנימי, רגשי וייחודי לכל אחת. זוהי חוויה של התעלות נפש ומתנה נהדרת שלך לעצמך. 
לבחירתך שיעורי ריקוד מגוונים באולם יפיפה עם צוות מקצועי מהשורה הראשונה. אנחנו נותנים תשומת-לב אישית, כבוד, מגוון של תנועה ומוסיקה ברמות שונות המתאימות לכולן. פשוט  בואי כמו שאת ואנחנו נתאים את עצמנו אלייך. תני לעצמך המתנה עם חוגי ריקוד בחיפה נהדר לגוף, לנפש ולכיף שלך. 
שיעור מחול בקבוצה קטנה ואינטימית, נלמד ונתרגל טכניקה וכוריאוגרפיה, עם תרגילי פילאטיס לחיזוק הגוף והכי חשוב תנועה זורמת ובריאה. תוכלי לבנות לך מערכת אישית המשלבת בין שיעורי ריקוד במגוון רמות לנשים בלבד. עבודה על רצפת האגן, תנועה בחלל, חיזוק, קואורדינציה, זיכרון, עבודה על יצירה וביטוי אישי. בואי אלינו לשיעורים ומגוון פעילויות, ריקודים מסוגים שונים, בואי להתחבר לגוף שלך מחדש ולגלות עולם דרך גוף ותנועה.


מגוון סגנונות ריקוד לנשים

תחומי הריקוד והמחול הינם רבים, החל מבלט קלאסי, דרך ג'אז והיפ הופ ועד ריקוד מודרני. הריקוד מהווה הזדמנות לביטוי חופשי לצד הטמעת משמעת והוא מקנה לרקדניות יכולות פיזיות וטכניות רבות. חוג ריקוד לנשים מספק התנסות בתנועה בדגש על זרימה ושימוש בחלל באופן המביע את האישיות של הרקדנית וזאת לצלילי מוזיקה מגוונת הכוללת יצירות קלאסיות ומקצבים מודרניים.
חוג ריקוד לנשים משלב מתיחות ותנועה חופשית בליווי מוזיקה עוצמתית וסוחפת כי איך שהגוף שלך זז זה הכי נכון לך.
אין צורך בניסיון קודם בריקוד - כל אישה בכל גיל יכולה להתחיל לרקוד ולגלות עולם מופלא. רוצה להשתחחר? לרקוד וליהנות? להרוויח בריאות לגוף ולנפש? חוג ריקוד לנשים הוא הנאה צרופה, ביטוי לנפש דרך ריקוד ומהווה תהליך ריפוי לגוף, ללב ולנשמה. יחד נחזור לתחושת אנרגטיות ותראי איך תוך שיעור אחד של מחול תחושי שמחה, מודעות מופלאה לגוף ותצאי עם חיוך על פנייך!
 

מתנה מושלמת לעצמך או לאישה שאת אוהבת!

חוג ריקוד לנשים יכניס לחייך פרפרים בבטן כמו בהתאהבות, יביא חיבור לשמחה, לנשיות שלך ויחזיר תשוקה וחושניות לחייך. מחול הוא שפה מופלאה וצבעונית של הגוף המאפשרת לכל אחת לחבר מחדש גוף, לב ונפש. תנועה ומוסיקה מתחברים להעצמה אישית ומהווים ביטוי פנימי, רגשי וייחודי לכל אחת. זוהי חוויה של התעלות נפש ומתנה נהדרת שלך לעצמך. בואי להתרגש מחדש ולהרגיש איך את מתמלאת עוצמה ואנרגיה לערנות ולימים שלמים של עשייה מבורכת. חוג ריקוד לנשים לתחושה נפלאה, לעשות כיף לעצמך ולהרגיש גם ייחודית וגם חלק מקבוצה שלמה ומעצימה. 
 

סטודיו מקצועי למי שהמחול זורם בעורקיו

סטודיו R הוקם בשנת 2002 בחיפה במטרה לטפח ולקדם ילדים ובוגרים שהמחול מהווה מרכיב חשוב בחייהם. הסטודיו גידל והצמיח רקדנים מקצועיים שהפכו גם למורים בתחום. בסטודיו R רוקדים מאות רקדנים בכל שכבות הגיל וסוגי הריקוד בהם: בלט קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ ועוד. בסטודיו פועלות להקות המשתתפות בתחרויות שונות ברחבי הארץ ומעלות מופעים מרהיבים. אצלנו כל רקדן ימצא את מקומות המתאים ביותר עבורו בהתאם לרצנו, יכולותיו והזמן העומד לרשותו.

הייחודיות של סטודיו R הינה בכך שהסטודיו הוא היחיד באזור הצפון שמפעיל מערכת קבועה של שיעורי בוגרים בסגנונות ג'אז, מודרני, חוג היפ הופ ובלט.
השיעורים בסטודיו פתוחים לבוגרות 16+, חיילות, סטודנטיות ונשים המחפשות שיעורי מחול אמיתיים כפי שחוו בצעירותן.
הכניסה לשיעורים היא באמצעות כרטיסיה במחירים סבירים לחלוטין וללא תוקף זמן.

צרו עימנו קשר כעת >>
 

 

חוג ריקוד לנשים | סטודיו R

x