לימוד ריקוד היפ הופ ולמי זה מתאים

לימוד ריקוד היפ הופ ולמי זה מתאים

ריקוד היפ הופ הוא סגנון ריקוד דינמי ואנרגטי שמקורו בתרבות ההיפ הופ בארצות הברית במהלך שנות ה-70, בעיקר בקהילות אפרו-אמריקאיות ולטיניות, הוא מקיף מגוון רחב של תנועות וטכניקות המושפעות מסגנונות ריקוד אורבניים שונים, כמו ברייקינג, לוקינג, האוס, פופינג, קפיצה, נעילה, וקרמפינג, כמו גם אלמנטים של אימפרוביזציה בסגנון חופשי.
 

יתרונות רבים כשמדובר על לימוד ריקוד היפ הופ 

ריקוד היפ הופ מספק אימון קרדיו וסקולרי נהדר ועוזר לשפר את הסיבולת, הכוח, הגמישות ורמות הכושר הכלליות.
היפהופ כולל גם עבודה על קואורדינציה וזריזות, הוא מכיל עבודת רגליים מורכבת, טכניקה של הגוף, קצב וסדרות צעדים שעוזרים לשפר את הקואורדינציה והזריזות שלנו. חוג ריקוד לנשים גם מעודד יצירתיות וביטוי עצמי באמצעות תנועה ומאפשר לרקדניות לבטא את רגשותיהם, הסגנון האישי והאישיות שלהם.

היפ הופ ביטוי של תרבות, אמנות וחברה

היפ הופ זה לא רק ריקוד אלא גם הרבה יותר מזה. היפ הופ זה בעצם תרבות שלמה, שהחלה מתרבות שוליים אמריקאית.
בהתחלה, תרבות רחוב אמריקאית שהגיע משכונות העוני ומסיבות רחוב מאולתרות שהלכה והפכה לחלק מהמיינסטרים. מוזיקת היפ הופ ואחר כך גם ריקודי היפ הופ הפכו לנפוצים בעולם וגם בארץ. וכעת נראה מה זה בעצם לימוד ריקוד היפ הופ ולמי זה מתאים.
 

לימוד ריקוד היפ הופ: ריקוד אנרגטי שמתאים לכולם

סגנון ההיפ הופ הופץ בעולם בין היתר בזכות קליטתו בסרטים ובתרבות הפופולרית וכן בקליפים שפעם שודרו ב-MTV וכיום ב-יו טיוב. סדרות טלוויזיה, סרטים עלילתיים רבים עסקו בכך והראו לעולם את הריקוד האנרגטי והזורם.
בין האלמנטים הבולטים ניתן לציין את כאלה שהגיעו מברייקדנס וכן תנועות שכמו נלקחו מעולם הדאנס, תרבות המועדונים, מחול אירובי ועוד. הריקוד יכול להתאים לכולם, בכל גיל. לא חייבים להיות רקדנים מקצועיים. לא חייבים לדעת מחול מודרני או קלאסי. את התנועות יחסית קל לקלוט וההנאה – מרובה.
 

קואורדינציה, קצב, כושר

סטודיו R בחיפה הוקם במטרה לקדם ולטפח ילדים ובוגרים, אשר ראו בתחום המחול חלק בלתי נפרד מחייהם. במשך השנים הסטודיו גדל והתפתח ומתוכו יצאו לא מעט רקדנים שחלקם הפכו גם למורים מקצועיים בתחום המחול.
בסטודיו רוקדים מאות רקדנים מגילאי 4 ועד בוגרים. אנו רואים בסטודיו שלנו בית למחול ולקהילה ומציעים מגוון סגנונות מחול ושיעורים מגוונים של בלט קלאסי, ג'אז, מודרני והיפ-הופ. 
אפשר להתחיל לימוד ריקוד היפ הופ כבר בראשית בית הספר היסודי ואפשר לעשות את הצעדים הראשונים בעולם הקצבי והמלהיב הזה גם בגילאים הרבה יותר מאוחרים כמו בני נוער ומבוגרים, אף פעם לא מאוחר להתחיל לרקוד!
 

בואו אלינו לעוף על המחול והמוזיקה!

היפ הופ  זהו קצב שנכנס בקלות לתוך הדם, קצב שנותן לכם תמיד הרגשה של קלילות, מסיבה ושחרור, מעניק אנרגיה טובה, משפר את הקואורדינציה, התיאום והכושר. 
לא צריך יותר מדי בשביל להתחיל. טייץ או בגד גוף, כל חולצה יפה שרוצים, נעלי ספורט נוחות ויאללה, מתחילים.
לימוד ריקוד היפ הופ זו דרך מהנה ומרתקת להישאר פעילים, להזיז את הגוף ולבטא את היצירתיות שלכם, דרך נפלאה להתחבר לאחרים ולקבל המון גם לגוף וגם לנפש.
שליטה בצעדי ריקוד היפ הופ וביצועם מול קהל יכולים להגביר את הביטחון העצמי וההערכה העצמית, לימוד ריקוד היפ הופ יכול לשמש דרך של הפגת מתחים ושחרור הגוף והנפש שכן הוא מאפשר לרקדנים להתמקד במוזיקה ובתנועה, לברוח זמנית מדאגות ודאגות יומיומיות.
 

כך תיכנסו גם אתם לקצב

מחפשים מקום לרקוד בו בעצמכם או להעניק לילדים שלכם מתנה נהדרת? סטודיו R הוא המקום המושלם עבורכם! אנו מציעים מגוון רחב של שיעורי ריקוד היפ הופ, החל לימוד ריקוד היפ הופ למתחילים ועד למתקדמים, תוך הדרכה מקצועית, סביבה תומכת ואנרגטית ומלהיבה.
בואו ללמוד מחול עם צוות המורים המקצועי והנהדר שלנו! לסטודיו יש שתי להקות מחול: להקת ג'אז גילאי 12-14, היפ הופ Crew גילאי 12-14. במהלך השנה כל הלהקות מתחרות בתחרויות שונות בארץ ומגיעות למקומות מובילים!
מחכים לכם בסטודיו שלנו יותר מ-4 מורים קבועים להיפ הופ, בנוסף למורים נוספים שמגיעים לסדנאות העשרה בסגנונות שונים. אנו המקום היחיד בחיפה שמקפיד על העשרת התלמידים בסגנונות השונים, תוך הכנה לתחרויות ארציות ובינלאומיות שדורשות הדגשת סגנונות ריקוד מגוונים.

הצטרפו אלינו ותתנו לקצב לזרום! סטודיו R - המקום שלכם ליהנות ולרקוד!

בנוסף לריקוד היפ הופ, אנו מציעים גם שיעורי ריקוד מסוגים רבים נוספים.

 

 

לימוד ריקוד היפ הופ | סטודיו R

x